טכנולוגיות שמע מתקדמות להקלה ושיפור החיים

פתרונות פורצי דרך, המאפשרים קשב ממוקד בסביבות רועשות, ברמת הביצועים המובילה בעולם. מבוססי טכנולוגיית עיצוב אלומה אקוסטית מבית Nuance Hearing המוצרים שלנו מאפשרים לבחור למה להקשיב ומנמיכים משמעותית את רעשי הרקע מסביב. Nuance Hearing משאירה אתכם ממוקדים ונינוחים בכל סיטואציה, והופכת כל רגע למשמעותי. למידע נוסף >

Nuance Hearing keeps you focused and relaxed in every situation, and makes every moment meaningful.

Learn more >

Acoustic beamforming

טכנולוגיית Beamforming אקוסטית מורכבת ממערך מיקרופונים ואלגוריתם מתקדם, המזהים מאיזה כיוון מגיע כל צליל ומאפשרים להתמקד בצליל נבחר ביחס לכיוונים אחרים. טכנולוגיית ה-Beamforming של חברת Nuance Hearing מציגה את הביצועים בעולם, כשהיא מחלישה את רעשי הרקע ביחס לכיוון המועדף ב-15db, ומהווה פתרון אפקטיבי ביותר להתמודדות עם רעשי רקע והסחות קוליות. למידע נוסף >

שיפור הביצועים ושיפור החוויה

כחלק מפעולת ההקשבה, אנו מסננים את התוכן שאנחנו מעוניינים להקשיב לו מתוך אינספור הסחות קוליות ורעשי רקע מסביב. הפיתוחים הטכנולוגיים של ניואנס שמע מבצעים את עבודת הסינון עבורינו, מקלים את ההקשבה, ומאפשרים לנו להפנות את מלוא תשומת הלב שלנו למה שמעניין אותנו באותו רגע ולהפיק את המיטב מכל אינטראקציה.

מעוצב לנוחות מקסימלית

המוצרים שלנו מעוצבים במטרה לספק את חוויית המשתמש הטובה ביותר, לשפר את שגרת היומיום ולהפוך אותה לקלה ונינוחה יותר. מינימליסטיים ואלגנטיים, המוצרים שלנו עשויים מחומרים איכותיים ועמידים, קלים לנשיאה ונוחים לתפעול.

מדע בשירות המשתמשים

המטרה שלנו היא לתכנן מוצרים שיספקו הקלה אמיתית וחוויית שמע איכותית בסביבה רועשת. לשם כך אנחנו עובדים באופן רציף עם אנשי מדע מתחומי האודיולוגיה, החינוך, הפסיכיאטריה והנוירולוגיה. חשוב לנו לבחון ולוודא שהמשתמשים שלנו מפיקים מהטכנולוגיה שלנו את התועלת המרבית, ואת חוויית המשתמש המיטבית שאנחנו שואפים לספק.

Choose language

Language & Currency

Your Cart
Your cart is empty