מי אנחנו?

Nuance Hearing הוקמה בשנת 2015 על ידי האחים יהודה וזוהר זיסאפל, במטרה לייצר פתרון טכנולוגי ל-“בעיית מסיבת הקוקטייל” – קושי בהבנת דיבור על רקע סביבה רועשת. לאורך השנים פותחה במסגרת החברה טכנולוגיית acoustic beamforming, מן המתקדמות בעולם, המאפשרת העדפת כיוון בשמע.
הפיתוח הוביל לשורה של שיתופי פעולה עסקיים, טכנולוגיים ומחקריים עם חברות בתעשיית מכשירי השמיעה, ולפיתוח ה-Voice Selector Study, מכשיר קצה שביכולתו להפחית הסחות קוליות בקרב תלמידים וסטודנטים.

החזון שלנו

הביטוי “להפוך את העולם למקום טוב יותר” כבר הפך למטבע שחוק בשירות חברות ההייטק, אך במקרה של Nuance Hearing, אותו ביטוי מתמלא במשמעות מחודשת. Nuance Hearing הוקמה במקור על מנת לתת פתרון לבעיה כאובה ונפוצה – ירידה בשמיעה. ההצלחה של ה-Table Microphone, מכשיר שפיתחה בשיתוף ענקית מכשירי השמיעה Starkey, הובילה למחשבה, כי ניתן לעשות שימוש באותה טכנולוגיית קול מתקדמת על מנת לסייע לקהלים אחרים שמתמודדים עם אתגרים משלהם.
ה-Voice Selector Study, שנוצר על מנת להפחית הסחות קוליות ולסייע לתלמידים לפנות את מרב המשאבים הקוגניטיביים למתרחש בכיתה, הוא בבחינת סנונית ראשונה; ברגעים אלה אנחנו שוקדים על פיתוח שורה של מוצרים שביכולתם לשפר את איכות החיים של מגוון אוכלוסיות ולהפוך את הסביבה שלהן לנעימה, רגועה ונגישה יותר.

צוות החברה

  • אורי גורן מנכ״ל
  • ד"ר יוני הרצברג מייסד שותף & CTO
  • זוהר זיסאפל מייסד & חבר דירקטוריון
  • יהודה זיסאפל יו"ר דירקטוריון
שותפים לדרך
צרו קשר מעבר לרכישה
0